ElliptiGo 8C Green

ElliptiGo vymysleli vrcholoví sportovci, triatlonisté, Ironmani (železní mužové), ultramaratonci a cyklisté s vědomím si všech potřeb a úskalí spojených s náročným a dlouhým tréninkem, aby ostatním sportovcům zjednodušili život a usnadnili cestu na vrchol, kde byli i oni. Trénink na ElliptiGO je příjemný a dynamický, procvičuje v podstatě všechny svalové skupiny (snad s výjimkou předního břicha) a oproti statickým trenažerům zapojuje i partie potřebné k udržení rovnováhy.
Při jízdě na ElliptiGo jsou eliminovány takzvané mrtvé body, což znamená nezatěžování kolen.
Díky kvalitní ergonomii eliptického pohybu nášlapných ploch umožňuje komplexní a velmi účinné posilování srdečního oběhu a zapojuje více svalových skupin najednou.
Na ElliptiGo procvičíte celé tělo, přirozený eliptický pohyb rozkládá zátěž do všech svalů a ideálně formuje postavu.
Jízdou na eliptickém trenažéru, podle studie amerických vědců z Physical Activity Resource Center (EPARC) z University of California, San Diego (UCSD), spalujete průměrně o 33% více kalorií oproti jízdě na kole při stejné rychlosti. Elliptigo 8C jeosmirychlostní model vhodný i do kopcovitých terénů. V případě vážného zájmu o koupi lze domluvit testovací jízdu.

Výrobce: ELLIPTIGO
Dostupnost 2-3 týdny
68 750,00 Kč 56 818,18 Kč bez DPH

Popis produktu

ElliptoGo 8C

  • Hliníková ramena s s kompozitními nylonovými nášlapy
  • Rám: 7005-T6 Aluminum
  • Hmotnost: 20kg
  • Stoupavost: do 20% - 30%
  • Počet zubů: 16
  • Počet rychlostí: 8